Lakiernik Samochodowy

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Malowanie element贸w samochod贸w
  • 艢cieranie, matowienie, polerowanie, szlifowanie
  • Przygotowywanie bazy pod malowanie, odt艂uszczanie, odkurzanie
  • Malowanie sprayem (podk艂ad, wst臋pne, ostateczne)
  • Mieszanie farb

Co zyskujesz:

  • Prac臋 w pe艂nym wymiarze godzin 40/tydzie艅
  • Stawk臋 600鈧 / tydzie艅 NETTO (przy dobrym do艣wiadczeniu)
  • Wolne weekendy – praca od poniedzia艂ku do pi膮tku
  • Zakwaterowanie op艂acone przez firm臋 – pojedyncze pokoje dla ka偶dego pracownika!
  • Zakwaterowanie organizowane mo偶liwie jak najbli偶ej miejsca pracy
  • Umow臋 na warunkach holenderskich / niemieckich – w zale偶no艣ci od miejsca pracy
  • Mo偶liwo艣膰 nawi膮zania sta艂ej wsp贸艂pracy

Czego oczekujemy:

  • Do艣wiadczenia w pracy jako lakiernik samochodowy – min. 4 lata
  • Dobrej znajomo艣ci j臋zyka obcego – angielski/niemiecki/holenderski –
  • Umiej臋tno艣ci pracy samodzielnej jak i w grupie
  • W艂asnego samochodu – mile widziane

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my