Mechanik maszyn rolniczych John Deer

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Diagnoza i naprawa maszyn rolniczych
  • Usterki mechaniczne, elektryczne, hydrauliczne
  • Praca z maszynami firmy John Deer

Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w pracy z maszynami firmy John Deer
  • Do艣wiadczenie w pracy mechanika min. 4 lata
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego – wym贸g konieczny
  • W艂asny samoch贸d na wyjazd

Oferujemy:

  • Prac臋 na pe艂en etat 40 godzin w tygodniu
  • Stawk臋 550鈧 / tydzie艅 NETTO
  • Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju op艂aconym przez firm臋
  • Ubezpieczenie zdrowotne op艂acone przez firm臋

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my