Monter Okien

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis Stanowiska:

  • Monta偶 ram okiennych na nowych budowach oraz przy remontach
  • Monta偶 listw przyszybowych, uszczelnianie okien

Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w pracy jako monter okien
  • W艂asny samoch贸d
  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
  • Mile widziane w艂asne podstawowe narz臋dzie + buty i kask

Oferujemy:

  • Tygodni贸wki w wysoko艣ci 475 – 525鈧 na r臋k臋 (zale偶ne od do艣wiadczenia)
  • Zakwaterowanie op艂acone przez firm臋 – pokoje  1 osobowe
  • Umowa holenderska
  • Prac臋 na pe艂en etat od poniedzia艂ku do pi膮tku

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my