Monter – Spawacz

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Szlifowanie, palenie, ci臋cie i spawanie grubych materia艂贸w jak prz臋s艂a, 艣luzy, mosty, pontony, sprz臋t do pog艂臋biania, pontony kontenerowe i tankowce;
  • Praca w ci臋偶kiej konstrukcji stalowej przy budowie statk贸w;
  • Na pe艂ny etat z mo偶liwo艣ci膮 d艂u偶szej wsp贸艂pracy,

Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w pracy na stoczni;
  • Komunikatywna znajomo艣膰 angielskiego;
  • Do艣wiadczenie ze spawaniem MIG / MAG stali czarnej;
  • Znajomo艣膰 rysunku technicznego;
  • Do艣wiadczenie w paleniu i ci臋ciu;
  • W艂asny samoch贸d;

Oferujemy:

  • Stawk臋 12,50鈧 na r臋k臋;
  • Prac臋 50 godz. w tygodniu;
  • Zakwaterowanie op艂acone przez firm臋;
  • Zapewnione ubezpieczenie zdrowotne;
  • Pojedynczy pok贸j dla ka偶dego pracownika;
  • Umow臋 na warunkach holenderskich;

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my