Senior Backup Administrator

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zarz膮dzanie korporacyjnym 艣rodowiskiem backup w oparciu o rozwi膮zania EMC Networker, NetApp Snapvault i Commvault Simpana.
  • Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych
  • Tworzenie nowych grup kopii zapasowych
  • Tworzenie harmonogram贸w rozwi膮zywania problem贸w
  • Obs艂uga i Utrzymanie oprogramowania oraz sprz臋tu do tworzenia kopii zapasowych

Wymagania:

  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka Angielskiego
  • Do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomo艣ci narz臋dzi:Dell EMC Networker/Dell EMC Data Domain/Commvault Simpana/Network/Vmware
  • Umiej臋tno艣膰 administracji system贸w Windows, Linux / UNIX

Mile widziana znajomo艣膰:

  • Netapp Virtual Storage Console
  • Programowania (Perl, shell…)
  • Hardware Management
  • Cloud (AWS)
  • innych rozwi膮za艅 Backup
  • Nutanix
  • Automatyki
  • Oracle, SQL Server
  • Architektury informatycznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie 鈥 umowa o prac臋
  • Prac臋 w dobrze prosperuj膮cej i nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 i dodatkowe ubezpieczenia
  • Wiele innych ciekawych i niebanalnych benefit贸w

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my