Technik Utrzymania Ruchu

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:
  • wykonywanie przegl膮d贸w oraz wsp贸艂udzia艂 w ustaleniu ich harmonogramu
  • analiza przyczyn 藕r贸d艂owych awarii i wdra偶anie dzia艂a艅 zapobiegawczych
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie prac przy u偶yciu maszyn, narz臋dzi oraz elektronarz臋dzi
  • dbanie o stan maszyn oraz powierzone narz臋dzia
  • szkolenia operator贸w w zakresie TPM
  • proponowanie i wdra偶anie udoskonalaj膮cych rozwi膮za艅 technicznych

Wymagania:

  • do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykszta艂cenie 艣rednie techniczne – preferowane elektryczne lub mechaniczne
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki oraz sensoryki
  • umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego oraz schemat贸w
  • uprawnienia SEP E1 – b臋d膮 dodatkowym atutem
  • samodzielno艣膰
  • zdolno艣膰 organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie- umowa o prac臋
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach wewn臋trznych i zewn臋trznych
  • prac臋 w systemie trzyzmianowym
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez firm臋, fundusz socjalny: dofinansowanie do karty Multisport , piknik rodzinny,  bony 艣wi膮teczne
  • prac臋 w przyjaznym  艣rodowisku

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my