Technolog

Technolog

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno – technologicznej oraz technologii wykonania danych element贸w
  • Programowanie zada艅 obrabiarek numerycznie sterowanych
  • Tworzenie rysunk贸w form wykonawczych i oprzyrz膮dowania odlewniczego oraz  konstrukcji wytwarzanych element贸w
  • Nadz贸r nad jako艣ci膮 procesu technologicznego
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, urz膮dze艅, oprogramowania i narz臋dzi pomiarowych
  • Przestrzeganie obowi膮zuj膮cego regulaminu pracy, zasad oraz przepis贸w BHP
  • Optymalizacja procesu technologicznego
  • Rozwi膮zywanie pojawiaj膮cych si臋 problem贸w technicznych

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie 艣rednie techniczne – mile widziane wy偶sze
  • Do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomo艣膰 rysunku technicznego
  • Wiedza techniczna oraz podstawowa wiedza z zakresu obr贸bki skrawaniem
  • Umiej臋tno艣膰 obs艂ugi komputera
  • Mile widziana znajomo艣膰 program贸w AutoCad, ProEngineer oraz narz臋dzi do obr贸bki skrawaniem
  • Zorientowanie na jako艣膰
  • Zdolno艣ci negocjacyjne
  • Ch臋膰 pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Prac臋 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie – umow臋 o prac臋
  • Atrakcyjne wynagrodzenie sta艂e i premiowe
  • Prac臋 w systemie dwuzmianowym
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju i szkole艅
  • Bony 艣wi膮teczne
  • Wczasy pod grusz膮
  • Dop艂at臋 do opieki zdrowotnej po przepracowanym roku
  • Imprezy integracyjne oraz zaj臋cia sportowe
  • Ubrania robocze, potrzebne narz臋dzia pracy i napoje
  • Prac臋 w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my