Ustawiacz

Ustawiacz

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie regulacji, przezbroje艅 maszyn pakuj膮cych i przej艣膰 asortymentowych
  • kontrol臋 parametr贸w jako艣ciowych procesu pakowania m.in. poprawne kodowanie czytnika kodu kreskowego, kontrol臋 dekodera metalu i innych element贸w maszyny pakuj膮cej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • czyszczenie maszyn i urz膮dze艅 zgodnie ze standardami
  • udzia艂 w procesach usprawniaj膮cych standardy bezpiecze艅stwa, jako艣ci, ochrony 艣rodowiska

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, operatywno艣膰, spostrzegawczo艣膰
  • umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
  • wykszta艂cenie zawodowe lub 艣rednie: techniczne, mechaniczne, spo偶ywcze

Oferujemy:

  • Prac臋 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy zmianowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet benefit贸w- dofinansowanie dojazd贸w do pracy, karta Luxmed, karta Multisport
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my