Zbrojarz

Zbrojarz

PARETTi Rekrutacjajest dzia艂aj膮c膮 na rynku europejskim licencjonowan膮 Agencj膮 Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Po艣rednictwa Pracy na terenie RP i za granic膮, wpisan膮 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os贸b zainteresowanych prac膮 na wy偶ej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac zbrojarskich na terenie Finlandii
  • Czytanie rysunk贸w technicznych
  • Praca na budowach du偶ych obiekt贸w – centra handlowe, biurowce

Wymagania:

  • Aktualne, min. 4 letnie do艣wiadczenie w zawodzie zbrojarza
  • Umiej臋tno艣膰 czytania rysunk贸w technicznych
  • Mile widziany dobry poziom znajomo艣ci j臋zyka angielskiego
  • Ch臋ci i dyspozycyjno艣膰 do wyjazdu do pracy za granic臋

Oferujemy:

  • Zarobki miesi臋czne netto ok. 2500 euro.
  • Wszystkie przepracowane godziny wyp艂acane w pensji, brak tzw. banku godzin
  • Spotkanie rekrutacyjne z firma fi艅ska w Warszawie ju偶 w kwietniu 2019 !
  • Prac臋 na pe艂en etat  50 godz / tydzie艅
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawc臋.
  • Dodatek pieni臋偶ny za dojazdy do pracy
  • Dodatki za prac臋 popo艂udniami i w nocy
  • Praca Rotacyjna 8-2

Udost臋pnij

TA OFERTA WYGAS艁A

Sprawd藕 tak偶e:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zosraw swoje CV, reszt膮 zajmiemy si臋 my